Filtruj według

Opaska polarowa

Opaska polarowa na zimny poracek to znakomita osłona przed chłodem.
Modny kobiecy dodatek na głowę to Opaska Polarowa. Tak niezbędna w chłodne dni, pozwoli i ochroni twoja głowę i uszy przed zimnym wiatrem. Dodatek który uatrakcyjni twój wygląd i pozwoli ułożyć fantazyjną fryzurę. Opaski z materiału polarowego zmysłowo otulą głowę i sprawują rolę dekoracyjną.

Opaska polarowa

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-20 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Ciepła Czarna Damska Opaska...

Bardzo Ciepła i praktyczna na głowę Damska Opaska Polarowa. Ochroni uszy przed zimnem i głowę nie odczuje zmian pogodowych. Czuj się wygodnie i praktycznie w czasie spaceru lub biegania.

Cena 6,50 zł

Opaska Polarowa Moro...

Nowa w Moro Opaska Polarowa dla osób ceniacych komfort spacerów i osłony przed wiatrem i zimnem. Polecana dla osób w kazdym wieku. Elastyczna polarowa opaska na każdą głowę.

Cena 6,50 zł

Granatowa OPASKA Polarowa

Ciepła i bardzo potrzebna na chłodne dni oraz zimową Opaska Polarowa w granatowym kolorze. Noś i ciesz się bo nie groźna zima w opasce, czuj się ciepło i wygodnie.

Cena 6,50 zł

Lekko Amarantowa Opaska...

Ciepła i praktyczna elastyczna opaska polarowa na głowę. Jest niezbędna przy bieganiu lub w czasie chłodnych dni na spacer z psem. Idealnie otuli głowę i zatrzyma zimny wiatr. Czujesz sie w niej wygodnie i komfortowo, idealna od jesieni do wiosny w czasie chłodów i zimy.

Cena 6,50 zł