Opaska na głowę

Na twoje rozwiane czy rozczochrane włosy opaska. Pomoże ujarzmić i nadać im elegancji. Twoje włosy zmienią się i inni mężczyźni zwrócą na ciebie uwagę. Będziesz emanować ciepła energią i seksapilem. Tylko u nas w tym katalogu taki duży wybór opasek bawełnianych i nie tylko. Opaski dla każdej kobiety.

Opaska na głowę

Jest 378 produktów.

Pokazano 1-20 z 378 pozycji

Aktywne filtry

Opaska laserowe kolory

Opaska do włosów to nie tylko ochrona oczu gdy coś piszemy lub robimy makijaż. Dziś to fantazyjny dodatek do naszej garderoby. Potrafimy opaską rozweselić swój ubiór.

Cena 1,50 zł

Opaska dla dziewczynek

Opaska do włosów to nie tylko fantazyjny dodatek do naszej garderoby. Potrafimy wykorzystać opaski przy różnych okazjach. Na przyklad doczepić fantazyjny kwiatek lub kokardę, śliczna dekoracja na imieniny.

Cena 1,50 zł

Opaska neon

Aby stworzyć arcydzieło ze swojej opaski wystarczy nakleić na niej różne aplikacje, kokardki, wstążki czy też piórka. Będzie wpaniałą bazą do powstania korony dla wróżki. A twoja pociecha będzie królową balu.

Cena 1,50 zł

Opaska limonka

Opaski, kwiaty i kokardy to bardzo proste i szybkie sposoby, aby wyczarować fryzurę godną gwiazdy. Nie bój się ich umieszczać na opaskach czy naszyjnikach.W tym sezonie najmodniejsze sąopaski z dużymi dekoracjami.

Cena 1,50 zł

Opaska fala

Teraz opaski nosimy w naturalnych kolorach oraz w intensywnych neonowych co powoduje że opaska to również element dekoracyjny naszego image.Opaski zakładamy również na związane gumką włosy.Opaska falowana karbuje włosy, aby nabrały objętości.

Cena 1,50 zł

Opaska gładka

Opaski kauczukowe są cieńkie ale dzięki umieszczonym zembom  idealnie przylegajądo dłowy i nie zsuwają się z jej. Pięknie też rozdzielają włosy na pasemka.

Cena 1,50 zł

Bordowa Opaska

Proponuje na wiosnę kauczukową opaskę dzięki której ukryjesz  we włosach nie modną tej wiosny grzywkę,  a nie chcemy jej obcinaćj. Opaski są obecne w naszym życiu od najmłodszych lat.

Cena 1,50 zł