Opaska na głowę

Na twoje rozwiane czy rozczochrane włosy opaska. Pomoże ujarzmić i nadać im elegancji. Twoje włosy zmienią się i inni mężczyźni zwrócą na ciebie uwagę. Będziesz emanować ciepła energią i seksapilem. Tylko u nas w tym katalogu taki duży wybór opasek bawełnianych i nie tylko. Opaski dla każdej kobiety.

Opaska na głowę

Jest 314 produktów.

Pokazano 1-20 z 314 pozycji

Aktywne filtry

Opaska laserowe kolory

Opaska do włosów to nie tylko ochrona oczu gdy coś piszemy lub robimy makijaż. Dziś to fantazyjny dodatek do naszej garderoby. Potrafimy opaską rozweselić swój ubiór.

Cena 1,50 zł

Opaska dla dziewczynek

Opaska do włosów to nie tylko fantazyjny dodatek do naszej garderoby. Potrafimy wykorzystać opaski przy różnych okazjach. Na przyklad doczepić fantazyjny kwiatek lub kokardę, śliczna dekoracja na imieniny.

Cena 1,50 zł

Opaska neon

Aby stworzyć arcydzieło ze swojej opaski wystarczy nakleić na niej różne aplikacje, kokardki, wstążki czy też piórka. Będzie wpaniałą bazą do powstania korony dla wróżki. A twoja pociecha będzie królową balu.

Cena 1,50 zł

Opaska limonka

Opaski, kwiaty i kokardy to bardzo proste i szybkie sposoby, aby wyczarować fryzurę godną gwiazdy. Nie bój się ich umieszczać na opaskach czy naszyjnikach.W tym sezonie najmodniejsze sąopaski z dużymi dekoracjami.

Cena 1,50 zł

Opaska fala

Teraz opaski nosimy w naturalnych kolorach oraz w intensywnych neonowych co powoduje że opaska to również element dekoracyjny naszego image.Opaski zakładamy również na związane gumką włosy.Opaska falowana karbuje włosy, aby nabrały objętości.

Cena 1,50 zł

Opaska gładka

Opaski kauczukowe są cieńkie ale dzięki umieszczonym zembom  idealnie przylegajądo dłowy i nie zsuwają się z jej. Pięknie też rozdzielają włosy na pasemka.

Cena 1,50 zł

Bordowa Opaska

Proponuje na wiosnę kauczukową opaskę dzięki której ukryjesz  we włosach nie modną tej wiosny grzywkę,  a nie chcemy jej obcinaćj. Opaski są obecne w naszym życiu od najmłodszych lat.

Cena 1,50 zł

Różowa lasreowa. Opaska

  Warto odważyć się na wplecenie we włosy kwiatów (lub przyklejenie ich do opaski). Będą się świetnie komponować ze stylem boho, ale będą też ciekawym kontrastem przy bardziej minimalistycznym stylu. I napewno pozwlą Ci wyglądać orginalnie.

Cena 1,50 zł

Turkusowa Opaska z kauczuku.

Dziewczyny, mozna się  ładnie uczesać wykorzystując opaskę do włosów. A to duże urozmaicenie bo zwykle nosze rozpuszczone włosy.Taka opaska to fajna alternatywa, zwłaszcza, gdy nie chce mi się umyć włosów.

Cena 1,50 zł

Opaska laser cytryna

Podobnie jak wcześniej materiałowa przepaska, tak teraz opaska z kauczuku do włosów zyskuje uznanie wszystkich kobiet.Zapomnij o welurowych szerkich opaskach które nie trzymały się włosów.W kałczukowej opasce  czujesz się komfortowo i elegancko.

Cena 1,50 zł

Opaska biała fala

 Sugerując się  sposobem noszenia opasek przez uczennice z  amerykańskich szkól z Nowej Anglii, opaskę nosi się blisko czoła na rozpuszczonych włosach. Jest to  jeden ze sposóbów w jaki możesz nosić opaskę, jeżeli masz prostą grzywkę.

Cena 1,50 zł

Opaska neonowa lazurowa

 Jeżeli mozesz pochwalić się  pięknymi lokami, wybierz dość szeroki model opaski, który będzie w stanie utrzymać twoją fryzurę lub przeciwnie diadem opaskę, którą po prostu nakładasz na włosy i sama w sobie stanowi dekorację dla twoich włosów.

Cena 1,50 zł