Filtruj według

Arafatka Tania

Arafatka w biało czarną kratę to najczęściej kupowany wzór. Arafatki wzbódziły zainteresowanie młodzieży ..
Najczęściej używana Arafatka wśród młodzieży to chust w biało czarna kratkę. Można ją nosić związaną pod szyją co chroni przed zimnem i wiatrem. Drugi sposób zakładania chusty to noszenie jej na głowie, co dla początkujących jest nieco kłopotliwe.Ale bardzo efektowne. Coraz bardziej popularne arafatki wśród młodzieży spowodowały że widzimy je bardzo często a kolorystyka została wzbogacona o nowe kolory.

Arafatka Tania

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-20 z 63 pozycji

Aktywne filtry

Arafatka czarno żółta

W żółtym kolorze Arafatka maskująca. Idealna żeby się wyróżnić na spacerze czy na spotkaniu ze znajomymi. Kolor do maskowania raczej sie nie nadaje ale ma swój inny urok na spacerze. Jakość wykonania i materiał najwyższa półka bo 100% bawełny.

Cena 9,60 zł

Kolorowa Młodzieżowa Chusta...

Kolorowa Chusta Arafatka dla chłopaka czy dziewczyny każdy może ją nosić jak uważa. Do spodni Jeansowych idealnie pasują Kolorystyka pozwala zmiksować chustę arafatkę z bardzo różnymi zestawieniami kolorystycznymi. Idealna na wyjazd w góry czy nad może, a może na quady.

Cena 9,60 zł

Chusta Arafatka kolorowa...

Piękna Chusta Arafatka na każdą okazję. Idealna na wycieczkę w góry, załóż ją pod szyje i poczuj się komfortowo. Kolory które idealnie współgrają z twoim ubiorem wojskowym w terenie. Idealna do osłony przed chłodem i zimnym wiatrem.

Cena 9,60 zł

Arafatka, Oryginalna chusta

Kefija, Arafatka chusta wykorzystywana

jako nakrycie głowy na pustyni.

  W Europie niezwekle modna iniezbędna pod szyję.

Wykonana z miękkiej tkaniny,

szeroka gama kolorystyczna

Cena 9,60 zł

Chusta elegancka Arafatka...

Elegancka, oryginalna chusta arafatka

niezbędna pod szyją na wakacyjnej wyprawie w lesie.

Wykonana z miękkiej tkaniny, miękko otuli ciebie dość duży wybór kolorystyczny chust w Kielcach w TitoFirma.pl

Cena 9,60 zł

Chusta Arafatka brązowa

Ładna i praktyczna chusta na głowę Arafatka. Idealna na rajd lub inny wypad ze znajomymi. Arafatki w szerokiej gamie kolorystycznej i dużo wzorów młodzieżowych.

Cena 9,60 zł

Młodzieżowa Arafatka w...

Nowa chusta Arafatka w oliwkowym odcieniu i kolorowych paskach. Poczuj się jak żołnierz, spaceruj w niej maszeruj i zdobywaj szczyty gór. Do tego są stworzone te chusty Arafatki. Piękne i popularne wśród młodzieży, noszone na bardzo wiele sposobów.

Cena 9,60 zł

W Piaskowym kolorze...

Nowy rodzaj wojskowej Arafatki w piaskowym kolorze dla zwolenników i fanów militariów oraz wojska. Taki elegancki akcent w twoim wojskowym ubiorze. Idealnie nadają się na obozy lub kolonie. Idealne na wypady do lasu, ochronią przed wiatrem oraz zimnem w lesie czy na wycieczce.

Cena 9,60 zł

Arafatka czaszki

Nowa oryginalna arafatka w kształcie kwadratu. Idealna na safari po lesie lub na wypad w góry do założenia pod szyją.

Cena 9,60 zł

Biało-Szara Arafatka na...

Arafatka w biało szarym kolorze idealna do ukrycia się w górach. Wojskowa na pustynie czy do innych gorących krajów, spełniaj się w niej na obozach lub do codziennego użytku do ubioru jak i do osłony przed słońcem czy zimnem. Używane przez żołnierzy różnych formacji.

Cena 9,60 zł