Filtruj według

Mała Chusta Ludowa

Idealna Chusta ludowa na szyje jak też jako dekoracja na stół. Idealna Chusta gawroszka dla pań z akcentem ludowym.

Cieniutka mała chusta ludowa gawroszka w prześliczne ludowe wzory. Może uatrakcyjnić twój akcent ludowy, na twoim ubiorze. Chusta Folk którą możesz nosić na co dzień i w pracy. Dając innym znak że wiesz co teraz jest modne i co się nosi. Znakomita na prezent.

Mała Chusta Ludowa

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-20 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Mała Ludowa Chusta ! Ekri...

W białym kolorze mała chusta ludowa dla osób lubiący i ceniących motywy ludowe. Może być eleganckim dodatkiem do nowego stroju. Jeśli pragniesz tej chusty zakup w naszym sklepie titofirma.pl

Cena 12,00 zł

Nowa Mała Chusta Ludowa...

Ładna tak poszukiwana mała chusta ludowa pod szyję czy jako gawroszka. Idealna do większości stylizacji z motywem ludowym. Poczuj się wyróżniona i elegancka.

Cena 12,00 zł

Chusta ludowa mała czarna...

Nie jest to duża chusta ludowa, lecz mała gawroszka o wymiarach około 70 z 70 cm. Idealna jako dodatek o akcencie ludowym do twojego stroju. Duży wybór chust ludowych tylko w titofirma.pl

Cena 12,00 zł

Ładna Oryginalna Chusta...

Mała Chusta ludowa w góralski wzór jak Cleo, czy nie tego szukasz. Duży wybór chust folk w najróżniejszych wielkościach i cenie. Zakup chustę w motyw ludowy w sklepie titofirma.

Cena 12,00 zł

Uniwersalna Chusta ludowa...

Mała Chusta Ludowa z pięknym ludowym motywem bez frędzli. Dodatek który pozwoli wyróżnić się wśród innych osób w ludowym klimacie.  Ładnie się układa i pięknie może Ciebie wyróżnić.

Cena 12,00 zł

Mała chusta ludowa czarna w...

Mała chusta ludowa w ludowe wzory, idealna na twoją kreację lub na szyję. Motyw ludowy który zwróci uwagę innych zazdrosnych Pań od titofirma. Miej to coś i bądź inna niż wszyscy obok Ciebie.

Cena 12,00 zł

Biała mała chusta ludowa...

W najmodniejszym czerwonym kolorze mała chusta ludowa. Piękny dodatek do twojego ubioru, pomoże tobie wyróżnić się w tłumie przechodniów i gapiów. Niech patrzą na Ciebie i nie dowierzają jak ładnie można wyglądać w takiej chuście. Szykowna i elegancka chust ludowa.

Cena 12,00 zł