Filtruj według

Mała Chusta Ludowa

Idealna Chusta ludowa na szyje jak też jako dekoracja na stół. Idealna Chusta gawroszka dla pań z akcentem ludowym.

Cieniutka mała chusta ludowa gawroszka w prześliczne ludowe wzory. Może uatrakcyjnić twój akcent ludowy, na twoim ubiorze. Chusta Folk którą możesz nosić na co dzień i w pracy. Dając innym znak że wiesz co teraz jest modne i co się nosi. Znakomita na prezent.

Mała Chusta Ludowa

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-20 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Chusta ludowa mała niebieska

Nie jest to duża chusta ludowa, lecz mała gawroszka o wymiarach około 70 z 70 cm. Idealna jako dodatek o akcencie ludowym do twojego stroju. Duży wybór chust ludowych tylko w titofirma.pl

Cena 10,00 zł

Mała Chusta Ludowa bordo

Na każdą twoją bluzkę będzie pasować mała chusta ludowa z przepięknym motywem ludowym. Modowy dodatek który uatrakcyjni Twój wygląd  i będziesz wyglądać pięknie. Dodatkowo możesz zakupić większe chusty ludowe w różnych wielkościach i kolorach tak te które Tobie będą pasowały.

Cena 10,00 zł

Biała Chusta Ludowa Kielce

Mała Chusta ludowa w góralski wzór jak Cleo, czy nie tego szukasz. Duży wybór chust folk w najróżniejszych wielkościach i cenie. Zakup chustę w motyw ludowy w sklepie titofirma.

Cena 10,00 zł

Mała chusta ludowa różowa...

Mała chusta ludowa w ludowe wzory, idealna na twoją kreację lub na szyję. Motyw ludowy który zwróci uwagę innych zazdrosnych Pań od titofirma. Miej to coś i bądź inna niż wszyscy obok Ciebie.

Cena 10,00 zł