Filtruj według

Belly Dance Taniec Brzucha

Chusta do Belly dance to bardzo seksowne podkreślenie kobiecego ciała. Taniec brzucha ukazuje pożadanie.
Czas na oryginalne chusty do Belly Dance. Tak to chusty na Taniec Brzucha. Powodują wypieki u oglądających je pań a u panów wzrost pożądania do tak pięknych kobiet. Ruchy które wykonują w tańcu bardzo zmysłowo wpływają na panów. A te wznosy i ruchy tworzą w tańcu sztukę, która zdobywa coraz szerszą rzeszę zwolenników. Ten taniec to ukazanie kobiety z jak najlepszej strony. Na długo zapada w pamięć taki występ taneczny.

Belly Dance Taniec Brzucha

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Czerwona Chusta do Tańca...

Przepiękna chusta do tańca brzucha to Belly Dance. Idealna żeby wyróżnić się ukazując zmysłowy taniec brzucha. Twoje zmysłowe ruchy nie dadzą sie nie zauważyć. Taka właśnie jesteś jak w tym tańcu. Chusta wykończona złotymi lub srebrnymi rzędami monet.

Cena 21,00 zł

Chusta Belly Dance...

Bardzo seksowna i nadająca uroku taka oryginalna chusta do tańca brzucha. Jest ona obszyta kamieniami i rzędami złotych lub srebrnych monet. W takiej chuście twój taniec Belly Dance nie da się pozostać nie zauważony. Wszyscy będą wpatrzeni w twoje seksowne ruchy. Ja też, a taką chustę zakupisz w Titofirma.

Cena 21,00 zł

Chusta do Tańca Brzucha fiolet

Seksownie i jakże ponętnie wyglądasz w tej chuście do Tańca Brzucha. W tańcu Belly Dance możesz się uwolnić i ukazać całe swoje piękne powabne ciało. Twoje rytmiczne ruchy spowodują u panów chęć bliższego Ciebie poznania.

Cena 21,00 zł

Chusta do Tańca Brzucha

Chusta do tańca brzucha uwolni z ciebie poczucie harmonii, ciało będzie emanowało uwodzicielską energią. W tańcu Belly Dance dasz się uwolnić i ukażesz swoje prawdziwe ja.. Taniec brzucha kojarzy nam się ze zmysłowym tańcem i seksapilem. Belly Dance to bardzo oryginalny taniec.

Cena 21,00 zł

Fioletowa Chusta Taniec...

Jeśli chcesz dobrze się zaprezentować ćwicząc taniec brzucha, powinnaś w naszym sklepie nabyć chustę do tańca brzucha. Ćwicząc pozwolisz swojemu ciału uwolnić energię która z ciebie emanuje. Chusta do Belly Dance to jest to czego potrzebujesz abyś czuła się w tańcu pewnie i komfortowo.

Cena 21,00 zł

Chusta Taniec Brzucha pudrowa

Belly Dance oprócz tego że pozwoli Ci się świetnie bawić na zajęciach  ZUMBA. To trzeba przyznać że zmieni nie do poznania twoją figurę. Belly DANCE to taniec w którym wysmuklisz sylwetkę i będziesz czuć się świetnie.

Cena 21,00 zł

Chusta belly dance biała

Chusta do Tańca Brzucha w białym kolorze, z rzędami monet które pięknie brzęczą w trakcie tańca. Niezapomniane chwile jeśli w tańcu swoimi ruchami możesz wyzwolić taką pozytywną energię. Tylko tańcząc taniec Belly Dance możesz im to pokazać jak pięknie się poruszasz.

Cena 21,00 zł

Chusta Belly dance pudrowa

Nie masz motywacji do ćwiczeń, zapisz się na zajecia Zumba, zakup Chustę do Tańca Brzucha baw się dobrze na zajęciach. W tańcu Bella Dance uwolnisz swoją prawdziwą uwodzicielską naturę. Zaszalej, daj na siebie zwrócić uwagę.

Cena 21,00 zł

Chusta belly dance ozdobne...

Chcesz swojej przyjaciółce z organizować niezapomniany wieczór panieński. Kupcie kilka chust Belly Dance i powalcie wszystkich na dyskotece zmysłowym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Chusty do Tańca Brzucha pozwolą wam się wyróżnić i pokażecie jak seksowne mogą być Kobiety.

Cena 21,00 zł

Chusta do Tańca Brzucha biała

Tańcząc w Bella Dance wyzwalamy  ciało i umysł. Dźwięk monet  powoduje że odpływamy, muzyka relaksuje to wspaniały pomysł na odpoczynek po ciężkim dniu. Pozwoli zadbać o zgrabną sylwetkę i doda uroku w poruszaniu się w pracy.

Cena 21,00 zł

Różowa chusta Belly Dance

Taniec orientalny kojarzy nam się z tańcem brzucha. Taniec wymagający aby partnerka wprawiła każdy element swojego ciała w ruch tzw. shimmies. Fantasy belly dance to nowa odmiana tańca zwana Belly dance show. Taniec w którym zaczęto wykorzystywać różne rekwizyty i światło co uatrakcyjnia występ.

Cena 21,00 zł

Chusta do Tańca Brzucha biała

Dobre pytanie, w czym tańczyć. Podstawowym strojem to chusta z rzędami monet i stanik też obszyty monetami. Taki podstawowy zestaw nabędziesz w naszym sklepie titofirma. Strój możesz nabyć w niskiej cenie z szybką wysyłką. Na najbliższych zajęciach będziesz już mogła cieszyć się strojem do tańca brzucha.

Cena 21,00 zł

Różowa Chusta Belly Dance...

W tańcu orientalnym jak belly dance niezbędny jest strój i nauka poruszania się. Takich wysublimowanych ruchów nie sposób ogarnąć na pojedynczych zajęciach. Czas na naukę tańca brzucha.

Cena 21,00 zł

Seksowny strój Belly Dance

Na każdą okazje nadaje się chusta do Tańca Brzucha. Wykonanie tańca Belly Dance sprawia na początku wiele trudności. Ale ty je pokonasz. TANIEC Brzucha to dość rzadka umiejętność wśród Pań. Nauczenie się Belly DANCE nie jest łatwe ale do wyuczenia. Spróbuj, powalcz w tym pełnym zmysłów tańcu.

Cena 21,00 zł

Belly Dance seksowny strój

Chusta do tańca brzucha uwolni z ciebie poczucie harmonii, ciało będzie emanowało uwodzicielską energią. W tańcu Belly Dance dasz się uwolnić i ukazesz swoje prawdziwe ja..

Cena 21,00 zł

Czarna chusta do taniec...

Przepiękna, idealnie podkreślająca figurę sukienka do tańca brzucha. Chustę podczas tańca wywołuje się subtelnymi ruchami rąk i pełnych gracji ruchów bioder. I wszystko w rytm muzyki Belly dance.

 

Cena 21,00 zł

Błękitna Chusta do tańca...

Chusta z rzędami monet które brzęczą w tańcu. W innych krajach Taniec Brzucha nazywany jest Belly Dance. Bardzo widowiskowy i ekscytujacy Taniec. Pełen uwodzicielskich ruchów i potrząsań. Każdy facet da sie uwieść takim tańcem.

Cena 21,00 zł

Niebieska Chusta Belly...

Nie masz motywacji do ćwiczeń, zapisz się na zajecia Zumba, zakup Chustę do Tańca Brzucha baw się dobrze na zajęciach. W tańcu Bella Dance uwolnisz swoją prawdziwą uwodzicielską naturę. Zaszalej, daj na siebie zwrócić uwagę.

Cena 21,00 zł

Laserowa Chusta Belly Dance...

Chusta do tańca brzucha uwolni z ciebie poczucie harmonii, ciało będzie emanowało uwodzicielską energią. W tańcu Belly Dance dasz się uwolnić i ukarzesz swoje prawdziwe ja..

Cena 21,00 zł