Filtruj według

Opaska polarowa

Opaska polarowa na zimny poracek to znakomita osłona przed chłodem.
Modny kobiecy dodatek na głowę to Opaska Polarowa. Tak niezbędna w chłodne dni, pozwoli i ochroni twoja głowę i uszy przed zimnym wiatrem. Dodatek który uatrakcyjni twój wygląd i pozwoli ułożyć fantazyjną fryzurę. Opaski z materiału polarowego zmysłowo otulą głowę i sprawują rolę dekoracyjną.

Opaska polarowa

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Ciepła Opaska Polarowa Kielce

Bardzo Ciepła i praktyczna na głowę Damska Opaska Polarowa. Ochroni uszy przed zimnem i głowę nie odczuje zmian pogodowych. Czuj się wygodnie i praktycznie w czasie spaceru lub biegania.

Cena 8,00 zł

Ciepła Czarna OPASKA...

Ciepła i bardzo potrzebna na chłodne dni oraz zimową Opaska Polarowa w granatowym kolorze. Noś i ciesz się bo nie groźna zima w opasce, czuj się ciepło i wygodnie.

Cena 8,00 zł

Lekko Amarantowa Opaska...

Ciepła i praktyczna elastyczna opaska polarowa na głowę. Jest niezbędna przy bieganiu lub w czasie chłodnych dni na spacer z psem. Idealnie otuli głowę i zatrzyma zimny wiatr. Czujesz sie w niej wygodnie i komfortowo, idealna od jesieni do wiosny w czasie chłodów i zimy.

Cena 8,00 zł

Opaska Polarowa ciepła i...

W panterkę ciepłą opaska polarowa na głowę. Noś i ciesz się wygodą i komfortem termicznym. Nadają sie od jesieni do wiosny. Idealne na zimę na chłód, i uszy z głową nie marzną.

Cena 8,00 zł