Szaliki Męskie

Szalik Męski w różnych odsłonach dla Elebanckich Panów.

Każdy nowoczesny mężczyzna wie że szalik Męski na kurtce czy płaszczu, potrafi zmienić i zainteresować innych swoją osobą. My możemy Ci w tym pomóc. Kup u nas Męski Szal, niepowtarzalna kolorystyka i wzory. Takiego dużego wyboru szali raczej gdzie indziej nie znajdziesz. Szalik męski dla każdego modnego i eleganckiego mężczyzny.

Szaliki Męskie

Jest 92 produktów.

Pokazano 1-20 z 92 pozycji

Aktywne filtry

Elegancki Męski Szalik...

Bardzo Elegancki Szalik Męski do garnituru, idealny na różnego rodzaju uroczystości i bale jak nr. sylwester. Noś szal garniturowy do płaszcza czy na swoją marynarkę, zawsze pięknie Ciebie wyróżni i zwróci uwagę innych kobiet. Jakiż on elegancki i szykowny w swoim ubiorze, taki skromny a bardzo dopasowany i nie da się nie zwrócić na siebie uwagę.

Cena 19,50 zł

Elegancki Męski Szalik do...

Męski Szalik do eleganckiego garnituru i szarmanckiego mężczyzny. Szal męski w nowoczesnym wzorze. Idealny do garnituru czy płaszcza, na uroczystość czy wypad z kolegami.

Cena 19,50 zł

Granatowy Elegancki Szalik...

Piękny i Elegancki Szalik Męski do ładnego Płaszcza . Na RODZINNĄ Uroczystość, daj się rozpieścić i poczuj się wyjątkowo. Szalik dla każdego Mężczyzny w każdym wieku można wyglądać elegancko i zmysłowo.

Cena 19,50 zł

Czarny Szalik Męski Kielce

Elegancki szalik męski na garnitur. Idealnie sprawdzi się na uroczystości w chłodny i pochmurny dzień. Idealny dla pewnego siebie i eleganckiego mężczyzny.

Cena 19,50 zł

Bardzo Szykowny i Elegancki...

Piękny i jak elegancki Męski Szalik dla panów. Może być jako prezent lub kupiony bez okazji aby mężczyzna mógł wyglądać naprawdę elegancko i wyzywająco dla pań. Zakup szal męski i ciesz się radością swojego męża czy partnera w związku. Twój partner w szaliku i garniturze będzie świetnie się prezentował na każdej uroczystości.

Cena 19,50 zł

Elegancki Szalik Męski...

Dla mężczyzny chcącego wyglądać elegancko szalik męski garniturowy. Nie martw się że nie możesz go znaleźć, u nas ogromny wybór szali w niskiej cenie.

Cena 19,50 zł

Modny Szalik Męski...

Jak wielu jest mężczyzna na tym świecie tak każdy z nich będzie chciał mieć inny szali męski dla siebie. Inni cenią sobie oryginalny wzór, inni dopasowanie kolorystyczne do marynarki lub garnituru. Ale każdy z nas zasługuje na prezent na oryginalny szalik męski którego potrzebujemy idąc w zimę na bal czy też wigilię. Wyglądajmy elegancko i szykownie, podkreślmy naszym wyglądem prestiż uroczystości na jakiej się znajdujemy.

Cena 19,50 zł