Filtruj według

Pareo Indyjskie z Bali

Pareo z  indonezji kolorowa Chusta Plażowa.Pareo z Bali

Prześliczne Pareo z Indonezji z rajskiej wyspy Bali. Materiał z jakiego są wykonane gwarantuje przewiewność, szybkoschnący w razie zamoczenia. Niepowtarzalne wzory i kolorystyka które przyciągają spojrzenia innych. Chusta plażowa którą mogą nosić puszyste panie i spokojnie ukryją to co chcą zachować w tajemnicy. Możliwość noszenia na biodrach lub też różne możliwości wiązania na szyi lub wokół piersi.

Pareo Indyjskie z Bali

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Piękna Chusta Plażowa XL

W naszej nowej ofercie  Piękne Chusty z Indii.

Z bardzo dobrej jakościowo Tkaniny, miłej i miękkiej.

Pareo z Bali wygląda naprawdę seksy na plaży czy basenie. Chcąc mieć chwile dla siebie, na spacer po ciepłym piasku czy czytając książkę.

 

Cena 51,00 zł

W Brązowych kolorach Pareo...

Kiedy myślisz o wyjeździe do ciepłych krajów pomyśl o dodatkach na plażę czy przy basenie. Do tych niezbędnych należy Chusta Plażowa Indyjska, bardzo poszukiwana wśród osób ceniących jakość materiału. Pareo lekkie przewiewne i bardzo bogata kolorystyka. Tą chustę plażową proponujemy w przewadze brązów. Kolor tak pasujący do twojego stroju kąpielowego lub klapek. Najlepiej jak masz jeszcze torebkę plażową dla przełamania kolorystycznego.

Cena 51,00 zł

Pareo w ciepłe kolory...

Bardzo modny dodatek na wycieczki do ciepłych krajów to Chusta Plażowa. Osłoni przed słońcem, pozwoli po wylegiwać się na leżaku. Odpocznij opal słońcem swoje ciało, to takie zdrowe. Pareo załóż jak idziesz nad basen czy do morza.

Cena 51,00 zł