Pareo Sukienka Plażowa

Wieczorem na plaży najlepszym wyborem jest Sukienka Plażowa. Pareo które delikatnie pozwoli ukazać Twoją opaleniznę.

Ciepło, plaża a ty na słońcu w leżaku. Chcesz przespacerować się po ośrodku wypoczynkowym wśród basenów, ale w samym stroju kąpielowym ? Proponujemy aby Twoje ciało okryć, Tak Sukienka Plażowa to najlepszy wybór. Ochroni przed palącym słońcem, lekko ukaże Twoje pięknie opalone Ciało. Większość kobiet już tobą gardzi gdyż wyglądasz lepiej od nich w swoim Pareo. A one jeszcze nie zdecydowały nie na zakup tak praktycznej Chusty Plażowej.

Pareo Sukienka Plażowa

Jest 198 produktów.

Pokazano 1-20 z 198 pozycji

Aktywne filtry

Kolorowa jaskrawa chusta...

Jeśli wyjazd na zagraniczną wycieczkę to pomyśl o zakupie chusty plażowej która delikatnie osłoni twoje ciało przed upalnym słońcem. Piasek na plaży ciepły i super się leży w leżaku ale jak po drinka do baru to Pareo będzie tobie potrzebne.

Cena 24,00 zł

Bawełniana chusta plażowa...

Bawełniana chusta plażowa na spokojny pobyt nad morzem jak też idealna na plażę. Pareo w którym czujesz się wygodnie i pewna siebie. Szybko schnące, pięknie ochroni twoje ciało przed mocnym słońcem.

Cena 24,00 zł

Oliwkowe Pareo na strój...

Na skąpy strój kąpielowy załóż na siebie chustę plażową która delikatnie ciebie osłoni od słońca. Ale pozwoli kusić lekko przezroczysty materiał to zapewnia. Niech patrzą i podziwiają figurę jaką masz. Z dziećmi na basenie Pareo jest niezbędnym dodatkiem jak już masz dość słońca. Ale gorący piasek nie sposób w nim nie wpleść swoich stóp.

Cena 24,00 zł

Pareo Chusta plażowa TitoFirma

Leżąc przy basenie na leżaku warto na czas wyjścia i spacerów pomyśleć dla siebie o chuście plażowej w której czujesz się bardzo komfortowo. Pareo w jakim chcesz się pokazać na basenie czy przy plaży. Po drinki do baru też idealnie się nadaje. Pozwól sobie na ochronę przed słońcem, Chusta szybko schnie jak ja zamoczysz.
Cena 24,00 zł

Piękne Pareo Bawełniane...

Bawełniana chusta plażowa dla przeciętnej kobiety na wyjazd i na wycieczkę zagraniczną. Pozwól sobie na całkiem nie drogie Pareo w którym poczujesz się komfortowo wśród innych kobiet. Spaceruj w gorącym słońcu po rozgrzanym piasku i czuj się swobodnie na wycieczce.

Cena 24,00 zł

Bawełniane Pareo Chusta...

Chcesz się wyróżnić na plaży wśród masy innych kobiet. Zakup bawełnianego Pareo powinien sprostać temu problemowi. Chusta plażowa która wzmocni twój wizerunek, poczuj się komfortowo w ten upalny dzień na basenie. Możesz bez większej krępacji przemieszczać się po ośrodku za drinkiem czy razem z dziećmi. Przypilnuj dzieciaki przy basenie w eleganckiej tunice plażowej.

Cena 24,00 zł

Niebiesko brązowa chusta...

Tak być nie może. Jedziesz na wycieczkę a nie masz jeszcze chusty plażowej, zastanów się w ilu miejscach może Ci pomoc. Na spacer promenadą lub na basenie. Na plaży leżąc na leżaku jak pójdziesz po napój do barku lub drinka. Zwróć uwagę innych osób swoją elegancką chustą Pareo. Niech patrzą panowie i zawistne panie.

Cena 24,00 zł

Kolorowe pareo bawełniane

Jadąc na urlop do krajów afrykańskich pomyśl o zakupie Pareo. To taki dodatek na strój kąpielowy / nie koniecznie / który ukryje twoje pięknie opalone ciało na leżaku. Zwróć delikatnie na siebie uwagę ukazując tylko detale z twojego ciała. Panowie to uwielbiają, czuj się pożądana i piękna na plaży lub basenie w barku.

Cena 24,00 zł