Filtruj według

Chusta Ludowa duża

Piękna chusta z ludowym motywem.Chusta w kwiaty z pięknymi fręzlami.

Przepiękna duża Chusta Ludowa o wymiarach 120 x 120 cm. Inna niż chusty które do tej pory widziałaś. Wzór który przyciągnie wzrok innych uczestników kultury ludowej. Wielkość tej ogromnej chusty pozwoli na okrycie i ukazie tylko tego co chcesz aby inni widzieli. Tak uniwersalna chusta folk.

Chusta Ludowa duża

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Piękna Chusta Ludowa Duża

Przepiękna Chusta folk w oryginalnymi ludowymi wzorami. Duża 120 cm x 120 cm. Bardzo duża chusta góralska. Idealna na prezent jak i na zakup dla siebie. Chusty ludowe to wciąż bardzo poszukiwane i pożądane dodatki do stroju. Kiedyś kolor chusty jak i ilość zdobień świadczył o majętności osoby ją posiadającej. Chusta sprowadzana z Ukrainy.

Cena 78,90 zł

Duża Chusta Ludowa biała...

Duża Chusta Ludowa jest noszona przez Kobiety w każdym zakątku Polski. Dawniej noszone przez panie były nieodzownym dodatkiem i uzupełnieniem stroju ludowego. Przepiękna chusta góralska pozwalała ukazać swój status zamożności. Decydował o tym kolor chusty i ilość dodatków jakie na niej się znajdowały. Piękne i wzorzyste kwadratowe chusty to idealny dodatek do ubioru.

Cena 78,90 zł

Czarna Chusta Góralska folk

Kwadratowa Chusta Folk Ludowa w ludowe wzory. Wielkość 120 cm. która powinna zadowolić nawet bardzo wymagające klientki. Chusty jedwabnice to dawne określenie obecnej chusty ludowej. Chusty malowane wyparły z rynku chusty haftowane. Te malowane chusty są po prostu tańsze, a coraz częściej kupowane przez kobiety. Elegancka chusta góralska, idealny akcent ludowy którym możesz mieć i się nim wyróżnić.

Cena 78,90 zł

Chusta Góralska kawa z mlekiem

Bordowy kolor na dużej chuście ludowej to nic nowego. Ciemny kolor pozwoli na lekkie wyciszenie twojej kreacji. Ludowy akcent, wzór i piękne długie frędzle które pozwolą ci się wyróżnić. Przepiękna chusta góralska którą  możesz mieć założoną na spotkaniu towarzyskim. Koleżanki będą ciekawe skąd masz tą chustę w kolorowe kwiaty i frędzle. Tylko w titofirma masz tak duży wybór chust.

Cena 78,90 zł

Duża Chusta Ludowa w kwiaty...

Kiedyś Chusta ludowa była dla bogatej Pani która mogła w ten sposób wyróżnić się na tle innych kobiet. Na co dzień panie nosiły chustki w szarych i ciemnych kolorach. Obecnie macie łatwiej. Za niewygórowane sumy można nabyć naprawdę elegancką chustę folk w ludowe wzory kwiatowe. Dawniej chusty były ręcznie haftowane co mogło bardzo wyróżnić posiadaczkę takiej kolorowej chusty góralskiej.

Cena 78,90 zł

Chusta Folk czerwona ludowa

Kolor czerwony Chusty Ludowej to jeden z najlepiej sprzedających się kolorów. Ludowy wzór który jest namalowany idealnie współgra z kolorystyką. Śliczna chusta góralska która pozwoli wyglądać i zaakcentować swój piękny wygląd. Duży wybór chust pozwoli nawet bardzo wybrednym osobom na wybór chusty który idealnie dobierze do siebie. Coraz częściej kupowane na Dożynki lub imprezy w plenerze.

Cena 78,90 zł

Bordowa Chusta ludowa duża

Przepiękna chusta ludowa góralska w tak modne wzory kwiatowe.

Duża, Piękna w wzory i wyraziste kolory. Czy tego potrzebujesz aby się wyróżnic na spotkaniu towarzyskim. Kobiety nosiły chusty ludowe już od bardzo dawna. Był to ich nieodłączny dodatek dostroju ludowego. Taka Chusta z bawełny z jednokolorowymi frędzlami pozwoli wyglądać bardzo modnie o każdej porze roku. Jest w  kształcie kwadratu.

Cena 78,90 zł

Chusta Ludowa ekri

Nasze chusty ludowe to nowość wśród tego rodzaju dodatków. Kolor dla Kobiet które chcą w szybki sposób zwrócić na siebie uwagę. Czyli dla odważnych Pań nie bojących się wyzwań, a chcących nawiązać swoim strojem do ludowych strojów tak kolorowych i barwnych. Jak tak to dobrze trafiłaś. Tylko u nas tak ogromny wybór chust folk w kwiaty w niskiej cenie i szerokiej gamie kolorystycznej.

Cena 78,90 zł

Chusta Ludowa Folk różowa

Nie każdy może sobie pozwolić na dużą Chustę Ludową w różowym kolorze. Wymiar chusty dość sporo, dlatego pasuje do każdego stroju ludowego. Chusta ludowa folk na dożynki i na inne babskie spotkanie.

Cena 78,90 zł

Niebieska Duża Chusta...

Najmodniejszy kolor Chust Ludowych to biały czarny i czerwony kolor. My mamy chusty góralskie w tych trzech kolorach  i wielu innych. Kup i zachwyć innych Twoją ludową kreacją.

Cena 78,90 zł