Filtruj według

Bandana rożek

Bandamka,bandana dziecięca chustka na głowę i szyję.Bawełniana chustka

Dla naszych najmłodszych i starszych dzieciaków mamy do zaoferowanie bawełniane bandany. Bandana która pomoże przy wietrze jak i gorącym słońcu. Osłoni, ogrzeje w zależności od warunków atmosferycznych. Szeroka gama kolorystyczna jak i bardzo szeroki wybór wzorów pomoże na wyróżnienie naszego dziecka wśród swoich rówieśników podczas zabawy czy też wycieczki. Bandana wykonana na 100% z bawełny, możemy tylko polecić.

Bandana rożek

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-20 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Bandana trójkątna chusta


W okresie wiosennym wśród mam rośnie zainteresowanie Chustą Bandana. Wiele osób decyduje się na chuste trójkątna co wiąże sie z estetyką i poczuciem harminji. Kolory które da się dobrać do ubrania dziecka żeby wszystko ładnie pasowało.

Cena 8,50 zł

Chusta bandana dziecięca

 

Modna bawełaniana chusta w rożek inaczej trójkąt. Bandana którą musisz kupić dziecku to tylko w Titofirma. Tak ogromnego wyboru nie znajdziesz nigdzie. A niskie ceny to nasz priorytet.Rożek z bawełny.




Cena 8,50 zł

Bandana chusta dziecięca

Zawsze modna nigdy nie wychodzocą z mody chusta trójkątna. Bandana którą możesz nabyć w naszym sklepie pomoże twojemu dziecku ochronić ciało przed mocnymi promieniami słońca. Można je wiązać na różne sposoby.

Cena 8,50 zł

Bandana na kolonie

 

Jeśli jesteś organizatorem wyjazdu kolonijnego to może czas pomyśleć nad chustą Bandana dla wyróżnienia swoich podopiecznych w tłumie spacerowiczów. Chusta w najróżniejszych wzorach jak tez jednokolorowe, znajdziesz to czego potrzegujesz.

Cena 8,50 zł

Bandana w rożek

 

Dziecięca Modna bawełniana Bandana w kształcie trójkąta. Ochroni uszy, kark i głowe twojego dziecka przed wiatrem.Chusta bawełniana rożek to podstawowy krój bandan do wiązania pod szyją.

Cena 8,50 zł

Bandana dla dzieci

 Jedna Bandana tyle możliwości! To dodatki kupione w naszym sklepie internetowym tworzą całą stylizację. Trzeba się zgodzić, że Bandany dziecięce są niezastąpionym elementem dobrego dziecięcego stylu.

Cena 8,50 zł