Filtruj według

Arafatka Tania

Arafatka w biało czarną kratę to najczęściej kupowany wzór. Arafatki wzbódziły zainteresowanie młodzieży ..
Najczęściej używana Arafatka wśród młodzieży to chust w biało czarna kratkę. Można ją nosić związaną pod szyją co chroni przed zimnem i wiatrem. Drugi sposób zakładania chusty to noszenie jej na głowie, co dla początkujących jest nieco kłopotliwe.Ale bardzo efektowne. Coraz bardziej popularne arafatki wśród młodzieży spowodowały że widzimy je bardzo często a kolorystyka została wzbogacona o nowe kolory.

Arafatka Tania

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-20 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Arafatka czarno żółta

W żółtym kolorze Arafatka maskująca. Idealna żeby się wyróżnić na spacerze czy na spotkaniu ze znajomymi. Kolor do maskowania raczej sie nie nadaje ale ma swój inny urok na spacerze. Jakość wykonania i materiał najwyższa półka bo 100% bawełny.

Cena 13,44 zł

Kolorowa Arafatka drobna...

Chusta Arafatka jest w drobną kratkę w ciemniejszych odcieniach. Chusta w kolorze oliwkowym ze srebrną nitką. Idealna dla dziewczyn oraz kobiet. Można nosić na szyi w drodze do pracy czy tez szkoły bądź uczelni.

Cena 13,44 zł

Arafatka czarno ekri...

Chusta Arafatka stylowa. Poczuj się w niej modnie, wygodnie. Noś ją na szyi. Możesz ją nosić jako maseczka, niekoniecznie ochronnie ale modnie. Noś ją od wiosny do jesieni. Zabłyśnij wśród znajomych czy rodziny.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka kolorowa...

Piękna Chusta Arafatka na każdą okazję. Idealna na wycieczkę w góry, załóż ją pod szyje i poczuj się komfortowo. Kolory które idealnie współgrają z twoim ubiorem wojskowym w terenie. Idealna do osłony przed chłodem i zimnym wiatrem.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka,...

Czarno-biała chusta  Arafatka Uniwersalna, noś ją na wycieczce czy na quada. Bardzo powszechna, popularna chusta pasująca do bardzo wielu rzeczy.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka...

Chusta Arafatka w pomarańczowym kolorze z dodatkiem czarnego. Bardzo stylowa, wykonana z przyjemnego w dotyku materiału. Chusta idealna na pustynię czy też różne wycieczki. Dobra dla chłopców. Idealnie podkreśla urodę.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka drobna...

Chusta Arafatka w drobną kratę. Jest w kolorach żółto-czarno-białe z dodatkiem srebrniej nitki. Bardzo stylowa,elegancka oraz oryginalna Arafatka, która jest idealna dla kobiet. Arafatka pasuje do wielu ubrań, można w niej jechać do pracy.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka drobna kratka

Chusta Arafatka w drobną kratkę. Jest w delikatnym kolorze z dodatkiem srebrnej nitki. Idealna do noszenia w chłodne poranki czy też wieczory. Elegancka chusta dobra na każda okazję. Zaskocz znajomych swoim stylem.

Cena 13,44 zł

Młodzieżowa Arafatka w...

Nowa chusta Arafatka w oliwkowym odcieniu i kolorowych paskach. Poczuj się jak żołnierz, spaceruj w niej maszeruj i zdobywaj szczyty gór. Do tego są stworzone te chusty Arafatki. Piękne i popularne wśród młodzieży, noszone na bardzo wiele sposobów.

Cena 13,44 zł

W Piaskowym kolorze...

Nowy rodzaj wojskowej Arafatki w piaskowym kolorze dla zwolenników i fanów militariów oraz wojska. Taki elegancki akcent w twoim wojskowym ubiorze. Idealnie nadają się na obozy lub kolonie. Idealne na wypady do lasu, ochronią przed wiatrem oraz zimnem w lesie czy na wycieczce.

Cena 13,44 zł

Biało-Szara Arafatka na...

Arafatka w biało szarym kolorze idealna do ukrycia się w górach. Wojskowa na pustynie czy do innych gorących krajów, spełniaj się w niej na obozach lub do codziennego użytku do ubioru jak i do osłony przed słońcem czy zimnem. Używane przez żołnierzy różnych formacji.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka kolorowa...

Chusta Arafatka kolorowa w kratę z dodatkiem czarnego koloru. Jest to oryginalna chusta, wykonana z przyjemnego w dotyku materiału. Idealna dla młodzieży, można w niej iść do szkoły czy też na uczelnie. Każda koleżanka może Ci jej pozazdrościć i będzie chciała mieć taką samą.

Cena 13,44 zł

Bordowa Chusta Arafatka w...

Nowa Chusta Arafatka na każdą porę roku czy to na motor czy na wycieczkę w plenerze. Idealna na wycieczki i inne imprezy w plenerze czy spacerze. W bordowym kolorze w nadrukowane czaszki, taki Old school klimat. Dla żołnierzy i saperów dla ludzi żyjących sportem.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka kolorowa...

Chusta Arafatka kolorowa, modne kolory. Młodzieżowa, miła w dotyku, eksponująca szyje. Noś ją na wycieczkach w górach, po lesie czy też na quada. Poleć ją znajomym. Sama mam polecam innym noszenie takiej Arafatki.

Cena 13,44 zł

Chusta Arafatka czaszki

Chusta Arafatka modne czaszki na białym tle z dodatkiem czarnego koloru. Idealna dla chłopców ale również dla dziewcząt. Można ją nosić na szyi czy też na motor. Fajnie się prezentuje i pasuje do wielu naszych ubrań.

Cena 13,44 zł

Arafatka Kefija żółta Kielce

Różnokolorowa chusta arafatka idealna dla pan w różnym wieku. Dobrze się sprawdzi na spacerze czy innej wycieczce. Panowie też chętnie sięgają po tego rodzaju chustę. Na Quady na motor czy na spacer w lesie polecana na każdą survivalową wyprawę.

Cena 13,44 zł

Chusta arafatka ciekawa...

Chusta Arafatka w ciekawej kolorystyce z dodatkiem różu. Świetnie sprawdza się na wycieczki szkole czy też spacery. Idealna dla dziewczyn w różnym wieku oraz kobiet. Każda koleżanka może pozazdrościć Ci takiej Arafatki.

Cena 13,44 zł

Chusta Kefija Arafatka...

Chusta Arafatka stylowa, oryginalna w czarno białą kratkę. Możesz w niej chodzić na spacery, jechać na wycieczkę  czy też kolonie. Idealna dla dziewczyn w różnym wieku czy też kobiet. Pasuje do większości ubrań.

Cena 13,44 zł