Filtruj według

Arafatka Tania

Arafatka w biało czarną kratę to najczęściej kupowany wzór. Arafatki wzbódziły zainteresowanie młodzieży ..
Najczęściej używana Arafatka wśród młodzieży to chust w biało czarna kratkę. Można ją nosić związaną pod szyją co chroni przed zimnem i wiatrem. Drugi sposób zakładania chusty to noszenie jej na głowie, co dla początkujących jest nieco kłopotliwe.Ale bardzo efektowne. Coraz bardziej popularne arafatki wśród młodzieży spowodowały że widzimy je bardzo często a kolorystyka została wzbogacona o nowe kolory.

Arafatka Tania

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Arafatka czarno żółta

W żółtym kolorze Arafatka maskująca. Idealna żeby się wyróżnić na spacerze czy na spotkaniu ze znajomymi. Kolor do maskowania raczej sie nie nadaje ale ma swój inny urok na spacerze. Jakość wykonania i materiał najwyższa półka bo 100% bawełny.

Cena 19,19 zł

Arafatka czarno ekri...

Chusta Arafatka stylowa. Poczuj się w niej modnie, wygodnie. Noś ją na szyi. Możesz ją nosić jako maseczka, niekoniecznie ochronnie ale modnie. Noś ją od wiosny do jesieni. Zabłyśnij wśród znajomych czy rodziny.

Cena 19,19 zł

Chusta Arafatka kolorowa...

Piękna Chusta Arafatka na każdą okazję. Idealna na wycieczkę w góry, załóż ją pod szyje i poczuj się komfortowo. Kolory które idealnie współgrają z twoim ubiorem wojskowym w terenie. Idealna do osłony przed chłodem i zimnym wiatrem.

Cena 19,19 zł

Chusta Arafatka...

Chusta Arafatka w pomarańczowym kolorze z dodatkiem czarnego. Bardzo stylowa, wykonana z przyjemnego w dotyku materiału. Chusta idealna na pustynię czy też różne wycieczki. Dobra dla chłopców. Idealnie podkreśla urodę.

Cena 19,19 zł

Chusta Arafatka drobna...

Chusta Arafatka w drobną kratę. Jest w kolorach żółto-czarno-białe z dodatkiem srebrniej nitki. Bardzo stylowa,elegancka oraz oryginalna Arafatka, która jest idealna dla kobiet. Arafatka pasuje do wielu ubrań, można w niej jechać do pracy.

Cena 19,19 zł

Młodzieżowa Arafatka w...

Nowa chusta Arafatka w oliwkowym odcieniu i kolorowych paskach. Poczuj się jak żołnierz, spaceruj w niej maszeruj i zdobywaj szczyty gór. Do tego są stworzone te chusty Arafatki. Piękne i popularne wśród młodzieży, noszone na bardzo wiele sposobów.

Cena 19,19 zł

W Piaskowym kolorze...

Nowy rodzaj wojskowej Arafatki w piaskowym kolorze dla zwolenników i fanów militariów oraz wojska. Taki elegancki akcent w twoim wojskowym ubiorze. Idealnie nadają się na obozy lub kolonie. Idealne na wypady do lasu, ochronią przed wiatrem oraz zimnem w lesie czy na wycieczce.

Cena 19,19 zł

Biało-Szara Arafatka na...

Arafatka w biało szarym kolorze idealna do ukrycia się w górach. Wojskowa na pustynie czy do innych gorących krajów, spełniaj się w niej na obozach lub do codziennego użytku do ubioru jak i do osłony przed słońcem czy zimnem. Używane przez żołnierzy różnych formacji.

Cena 19,19 zł

Chusta Arafatka kolorowa...

Chusta Arafatka kolorowa w kratę z dodatkiem czarnego koloru. Jest to oryginalna chusta, wykonana z przyjemnego w dotyku materiału. Idealna dla młodzieży, można w niej iść do szkoły czy też na uczelnie. Każda koleżanka może Ci jej pozazdrościć i będzie chciała mieć taką samą.

Cena 19,19 zł

Chusta Arafatka kolorowa...

Chusta Arafatka kolorowa, modne kolory. Młodzieżowa, miła w dotyku, eksponująca szyje. Noś ją na wycieczkach w górach, po lesie czy też na quada. Poleć ją znajomym. Sama mam polecam innym noszenie takiej Arafatki.

Cena 19,19 zł

Chusta Arafatka czaszki

Chusta Arafatka modne czaszki na białym tle z dodatkiem czarnego koloru. Idealna dla chłopców ale również dla dziewcząt. Można ją nosić na szyi czy też na motor. Fajnie się prezentuje i pasuje do wielu naszych ubrań.

Cena 19,19 zł

Chusta Kefija Arafatka...

Chusta Arafatka stylowa, oryginalna w czarno białą kratkę. Możesz w niej chodzić na spacery, jechać na wycieczkę  czy też kolonie. Idealna dla dziewczyn w różnym wieku czy też kobiet. Pasuje do większości ubrań.

Cena 19,19 zł

Chusta Arafatka Różowa Kielce

Elegancka, oryginalna chusta w kolorach różowo biało czarnych w drobną kratkę. Bardzo ładnie prezentuje się na szyi. Idealna dla dziewczyn w każdym wieku. Możesz w niej chodzić do szkoły, na uczelnie oraz na różne wycieczki. Każdy pozazdrości Ci takiej Arafatki.

Cena 19,19 zł

Kefija Arafatka odcienie...

Niemożliwe a jednak, dla dziewczyn też mamy do zaproponowania Arafatkę w odcieniach różu z kolorowymi paskami. Idealne do kobiecego ubioru. Noś ją na wycieczkach i obozach, ma bardzo szerokie zastosowanie ochronne i maskujące ale nie ta :) Wyróżnisz się w tej chuście wśród rówieśników zdobywając szczyty gór lub na spacerze z psem. Idealne na survival w lesie pośród natury.

Cena 19,19 zł

Chusta kefija arafatka w...

Chusta Arafata w kolorach fioletu połączonego z różem. Bardzo stylowa i elegancja Arafatka. Wyjątkowa i w pięknych kolorach idealna dla dziewczyn w różnym przedziale wiekowym oraz dla kobiet. Poczuj się wyjątkowo w tej Arafatce.

Cena 19,19 zł

Chusta kefija arafatka w...

Super stylowa Arafatka w kolorze pomarańczowym. Idealna zarówno dla chłopców jak i dziewczynek czy tez osób starszych. Można ją nosić na szyi czy też głowie. Chroni przed wiatrem oraz promieniami słońca. Możesz ją nosić na spacery, wycieczki do lasu czy też na pustynie.

Cena 19,19 zł

Chusta kefija Arafatka !!...

Uniwersalna Chusta Arafatka w kolorach czarno-białych z dodatkiem srebrnej nitki. Pasująca na każdą okazję, można w niej chodzić na spacery do lasu, jeździć na rowerze w chłodne dni. Chroni przed wiatrem.

Cena 19,19 zł

Wielokolorowa Chusta...

Modna i bardzo kolorowa Chusta Arafatka dla każdego, ceniacych wojsko jak i dla ceniących pokój na świecie. DAj się wyróżnić i znaleźć w tłumie Ludzi. Tak to Ty w nowej kolorowej Arafatce,

Cena 19,19 zł