Filtruj według

Kolorowy Szal

Szal bardzo delikatny do wykorzystania na każdą okazję.Jego gatunek zaskoczy cie na pewno.
Szaliki i chusty przestały być wyłącznie ochroną przed chłodem a ich funkcja nie ogranicza się już tylko do opatulenia szyi. Od pewnego czasu obserwujemy trend, który wymaga od szalików jedynie luźnego, finezyjnego zawiązania w taki sposób, by dodać szyku naszej kreacji.

Kolorowy Szal

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Kolorowy Szal

Szaliki przestały być wyłącznie ochroną przed chłodem a ich funkcja nie ogranicza się tylko do opatulenia szyi. Od jakiegoś czasu obserwujemy trend, który wymaga od szalików  finezyjnego zawiązania w taki sposób, by dodać szyku naszej kreacji.

Cena 15,50 zł

Szal wzorek

Czy poszukujesz ochrony przed mrozem .Czy wyłącznie nonszalancko zawiązanego szalika by z powodzeniem wpisać się we współczesne trendy. I kerować świat wokół siebie.

 

Cena 15,50 zł

szal niebiesko różowy

 

 

Prezentowane szale są  dostępne w kolorach wyświetlanych w naszych zakładkach

wybierz idealny dla siebie, zamów już dziś i ciesz się kolejnym nowym szalikiem w swojej szafie :)

 

 


Cena 15,50 zł

szalik w ciapki

 

PREZENTOWANE SZALE SĄ BARDZO MIĘKKIE I TRWAŁE, WYKONANE Z MIĘKKICH,

PRZYJEMNYCH TKANIN!  ABSOLUTNY MUST HAVE TEGO SEZONU!

 

 

 


Cena 15,50 zł

szalik w wzory wschodu


 Jakie trendy będą modne wiosną i latem 2016? Moda  stawia na proste fasony, klasyczne kolory, koronki, kwiatowe i geometryczne wzory czy styl boho. Na nadchodzący szaliki w tak bogatej ofercie,że nie które trafią w wasze gusta.

Cena 15,50 zł

szalik wielokolorowyChłód, wiatr, niesprzyjająca pogoda - szale są  ważne w takich chwilach. Sprawdzają się jednak również, jako wyjątkowy i  dodatek, który od lat ma stałe miejsce w świecie mody. Szale i chusty można traktować, jako typową ochronę przez niedobrą aurą, ale mogą one również być pewnym wyznacznikiem naszej kreacj

Cena 15,50 zł

szalik w kolorowe wzory


Szale przedstawione w sklepie internetowym titofirma to rękodzieła tworzone przez młodych artystów, którzy swoje wyobrażenia o modzie przekuwają w prawdziwe projekty. Projekty nietuzinkowe, ale jednocześnie praktyczne.a.

Cena 15,50 zł

szalik w kolorowe wzory


Wśród modeli proponowanych przez nas nie zabraknie również szali i chust , komików. Wszystkie w wielu barwach i fasonach.Na różne pory roku i na różne okazje, na szyję, jak i na głowę zakładane jako komin lub też chusty na wzór pareo. Cieńsze, grubsze, minimalistyczne lub też rzucające się w oczy dzięki swej kolorystyce.

Cena 15,50 zł