Filtruj według

Pareo kolorowe

Ciekawe różnokolorowe Pareo które pomoże  w zwróceniu na ciebie uwagi w basenie czy tez na piaszczystej plaży.
Bardzo kolorowe Pareo które zadowoli bardziej wymagające klientki. Chusta plażowa która w znaczący sposób będziesz mogła się wyróżnić na plaży czy też przy basenie. Najróżniejsze wzory od kwiatowych przez fale aż po abstrakcyjne wzory. Chusta która umożliwi ci osłonę twojej skóry przed słońcem jak też odpowiednie założenie może ukazać opalone ciało.

Pareo kolorowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Piękne Kwiaty Boho na Pareo...

Niepowtarzalna Chusta plażowa w piękne kwiaty słoneczniki które zwracają na siebie uwagą. Pareo które idealnie współgra z twoją torebką plażową. Pięknie się układa i delikatnie ukazuje rąbki twojego opalonego w słońcu ciała. Ciesz się gorącym słońcem piękną plażą i ciepłą wodą w oceanie. Twoje małe Bora Bora dla twojej rodziny.

Cena 26,00 zł

Przewiewne Pareo Chust...

Bardzo ciekawy dodatek dla osób wyjeżdżających za granicę do ciepłych krajów. Chusta plażowa w której możesz spokojnie spacerować po plaży w gorący upalny dzień. Pareo w którym możesz się pokazać na basenie idąc do leżaka lub po drinka do baru. Lekkie i przewiewne, szybko schnące po zamoczeniu, a doda tobie wiele uroku.

Cena 26,00 zł