Filtruj według

Mała Chusta Ludowa

Idealna Chusta ludowa na szyje jak też jako dekoracja na stół. Idealna Chusta gawroszka dla pań z akcentem ludowym.

Cieniutka mała chusta ludowa gawroszka w prześliczne ludowe wzory. Może uatrakcyjnić twój akcent ludowy, na twoim ubiorze. Chusta Folk którą możesz nosić na co dzień i w pracy. Dając innym znak że wiesz co teraz jest modne i co się nosi. Znakomita na prezent.

Mała Chusta Ludowa

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-20 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Mała Ludowa Chusta ! Kwiaty...

W białym kolorze mała chusta ludowa dla osób lubiący i ceniących motywy ludowe. Może być eleganckim dodatkiem do nowego stroju. Jeśli pragniesz tej chusty zakup w naszym sklepie titofirma.pl

Cena 17,70 zł

Czerwona Chusta Ludowa...

Ładna tak poszukiwana mała chusta ludowa pod szyję czy jako gawroszka. Idealna do większości stylizacji z motywem ludowym. Poczuj się wyróżniona i elegancka.

Cena 17,70 zł

Chusta Ludowa Kwiaty...

Mała Chusta Ludowa folk w przepiękne ludowe motywy góralskie. Chusta która sprosta niejednemu wyzwaniu, bądź elegancka i modna na każdym kroku.

Cena 17,70 zł

Mała chusta ludowa kwiatki...

Mała chusta ludowa w ludowe wzory, idealna na twoją kreację lub na szyję. Motyw ludowy który zwróci uwagę innych zazdrosnych Pań od titofirma. Miej to coś i bądź inna niż wszyscy obok Ciebie.

Cena 17,70 zł

Biała mała chusta ludowa...

W najmodniejszym czerwonym kolorze mała chusta ludowa. Piękny dodatek do twojego ubioru, pomoże tobie wyróżnić się w tłumie przechodniów i gapiów. Niech patrzą na Ciebie i nie dowierzają jak ładnie można wyglądać w takiej chuście. Szykowna i elegancka chust ludowa.

Cena 17,70 zł

Chusta Ludowa Folk...

Elegancka małą chusta Ludowa na czarnym tle kwiaty ludowy motyw. Jeśli szukasz motywów ludowych to zapraszamy na zakup chusty z pięknym i rzadkim wzorem ludowym w sam raz do twojego ubioru.

Cena 18,10 zł

Czerwona Chusta ludowa w...

Dosyć rzadko spotykana chusta ludowa wielkości gawroszki. Nie większa jak 70 cm. Możesz ja nabyć w naszym sklepie stacjonarnym w Kielcach. Obsługujemy różnego rodzaju imprezy ludowe jak dożynki i inne z akcentem folkowym.

Cena 17,70 zł