Filtruj według

Pareo bawełniane

Bawełniana chusta plażowa dla kobiet które chcą się czuć swobodnie i wygodnie. Pareo z delikatnego materiału.
Dla osób poszukujących delikatnego Pareo to ta oferta będzie najlepsza. Chusta plażowa wykonana z wiskozy zapewnia przewiewność i opalone słońcem ciało nie będzie podrażniała taka delikatna chusta. Wielkość pozwala na swobodne wiązanie w różnych formach a dodatkowa spinka z kokosa ułatwi utrzymanie Chusty. Szeroki wybór wzorów i kolorów zwróci waszą uwagę, a wybór chust sarong ogromny.

Pareo bawełniane

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-20 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Kolorowa jaskrawa chusta...

Jeśli wyjazd na zagraniczną wycieczkę to pomyśl o zakupie chusty plażowej która delikatnie osłoni twoje ciało przed upalnym słońcem. Piasek na plaży ciepły i super się leży w leżaku ale jak po drinka do baru to Pareo będzie tobie potrzebne.

Cena 24,00 zł

Bawełniana chusta plażowa...

Bawełniana chusta plażowa na spokojny pobyt nad morzem jak też idealna na plażę. Pareo w którym czujesz się wygodnie i pewna siebie. Szybko schnące, pięknie ochroni twoje ciało przed mocnym słońcem.

Cena 24,00 zł

Oliwkowe Pareo na strój...

Na skąpy strój kąpielowy załóż na siebie chustę plażową która delikatnie ciebie osłoni od słońca. Ale pozwoli kusić lekko przezroczysty materiał to zapewnia. Niech patrzą i podziwiają figurę jaką masz. Z dziećmi na basenie Pareo jest niezbędnym dodatkiem jak już masz dość słońca. Ale gorący piasek nie sposób w nim nie wpleść swoich stóp.

Cena 24,00 zł

Pareo Chusta plażowa TitoFirma

Leżąc przy basenie na leżaku warto na czas wyjścia i spacerów pomyśleć dla siebie o chuście plażowej w której czujesz się bardzo komfortowo. Pareo w jakim chcesz się pokazać na basenie czy przy plaży. Po drinki do baru też idealnie się nadaje. Pozwól sobie na ochronę przed słońcem, Chusta szybko schnie jak ja zamoczysz.
Cena 24,00 zł

Piękne Pareo Bawełniane...

Bawełniana chusta plażowa dla przeciętnej kobiety na wyjazd i na wycieczkę zagraniczną. Pozwól sobie na całkiem nie drogie Pareo w którym poczujesz się komfortowo wśród innych kobiet. Spaceruj w gorącym słońcu po rozgrzanym piasku i czuj się swobodnie na wycieczce.

Cena 24,00 zł

Chusta plażowa Pareo TitoFirma

Tak być nie może. Jedziesz na wycieczkę a nie masz jeszcze chusty plażowej, zastanów się w ilu miejscach może Ci pomoc. Na spacer promenadą lub na basenie. Na plaży leżąc na leżaku jak pójdziesz po napój do barku lub drinka. Zwróć uwagę innych osób swoją elegancką chustą Pareo. Niech patrzą panowie i zawistne panie.

Cena 24,00 zł

Kolorowe Pareo bawełniane...

Jadąc na urlop do krajów afrykańskich pomyśl o zakupie Pareo. To taki dodatek na strój kąpielowy / nie koniecznie / który ukryje twoje pięknie opalone ciało na leżaku. Zwróć delikatnie na siebie uwagę ukazując tylko detale z twojego ciała. Panowie to uwielbiają, czuj się pożądana i piękna na plaży lub basenie w barku.

Cena 24,00 zł

Bawełniana Chusta Plażowa...

Bawełniana Chusta plażowa,która spodobała się tobie.

Pareo wykonana z delikatnej tkaniny, szybko wyschnie w promieniach słońca na plaży. Idż z dzieciakami na następny basen i ciesz się chwilami ze swoimi najbliższymi. Poczuj jak dobrze być z nimi w taki upalny dzień.

Tunika plażowa jest niezbędnym dodatkiem na plaży lub basenie w ciepły dzień i słoneczny.

Cena 24,00 zł