Filtruj według

Belly Dance Taniec Brzucha

Chusta do Belly dance to bardzo seksowne podkreślenie kobiecego ciała. Taniec brzucha ukazuje pożadanie.
Czas na oryginalne chusty do Belly Dance. Tak to chusty na Taniec Brzucha. Powodują wypieki u oglądających je pań a u panów wzrost pożądania do tak pięknych kobiet. Ruchy które wykonują w tańcu bardzo zmysłowo wpływają na panów. A te wznosy i ruchy tworzą w tańcu sztukę, która zdobywa coraz szerszą rzeszę zwolenników. Ten taniec to ukazanie kobiety z jak najlepszej strony. Na długo zapada w pamięć taki występ taneczny.

Belly Dance Taniec Brzucha

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Pomarańczowa Chusta do...

Przepiękna chusta do tańca brzucha to Belly Dance. Idealna żeby wyróżnić się ukazując zmysłowy taniec brzucha. Twoje zmysłowe ruchy nie dadzą sie nie zauważyć. Taka właśnie jesteś jak w tym tańcu. Chusta wykończona złotymi lub srebrnymi rzędami monet.

Cena 24,50 zł

Czerwona Chusta do tańca...

Chusta z rzędami monet które brzęczą w tańcu. W innych krajach Taniec Brzucha nazywany jest Belly Dance. Bardzo widowiskowy i ekscytujacy Taniec. Pełen uwodzicielskich ruchów i potrząsań. Każdy facet da sie uwieść takim tańcem.

Cena 24,50 zł

Chusta Belly Dance...

Chusta do tańca brzucha uwolni z ciebie poczucie harmonii, ciało będzie emanowało uwodzicielską energią. W tańcu Belly Dance dasz się uwolnić i ukażesz swoje prawdziwe ja..

Cena 24,50 zł

Chusta belly dance biała...

Chusta do Tańca Brzucha w białym kolorze, z rzędami monet które pięknie brzęczą w trakcie tańca. Niezapomniane chwile jeśli w tańcu swoimi ruchami możesz wyzwolić taką pozytywną energię. Tylko tańcząc taniec Belly Dance możesz im to pokazać jak pięknie się poruszasz.

Cena 24,50 zł

Chusta Belly dance TAniec...

Nie masz motywacji do ćwiczeń, zapisz się na zajecia Zumba, zakup Chustę do Tańca Brzucha baw się dobrze na zajęciach. W tańcu Bella Dance uwolnisz swoją prawdziwą uwodzicielską naturę. Zaszalej, daj na siebie zwrócić uwagę.

Cena 24,50 zł

Modna Chusta Belly Dance...

Jeśli interesuje cię zakup większej ilości chust do Tańca Brzucha zajrzyj do naszego sklepu Titofirma. Mamy dość duży wybór chust do tańca Belly Dance.  Różne kolory oraz dwie opcje błyszczących monet.

Cena 24,50 zł

Czarna Chusta Belly Dance...

Taniec orientalny kojarzy nam się z tańcem brzucha. Taniec wymagający aby partnerka wprawiła każdy element swojego ciała w ruch tzw. shimmies. Fantasy belly dance to nowa odmiana tańca zwana Belly dance show. Taniec w którym zaczęto wykorzystywać różne rekwizyty i światło co uatrakcyjnia występ.

Cena 24,50 zł

Chusta do Tańca Brzucha...

Kiedy pragniesz wyglądać seksownie i ponętnie zainwestuj w strój do tańca brzucha. Chusta Belly Dance to jest to co potrzebujesz aby wyglądać i czuć się super.

Cena 24,50 zł

Czarna chusta do taniec...

Przepiękna, idealnie podkreślająca figurę sukienka do tańca brzucha. Chustę podczas tańca wywołuje się subtelnymi ruchami rąk i pełnych gracji ruchów bioder. I wszystko w rytm muzyki Belly dance.

 

Cena 24,50 zł