Filtruj według

Belly Dance Taniec Brzucha

Chusta do Belly dance to bardzo seksowne podkreślenie kobiecego ciała. Taniec brzucha ukazuje pożadanie.
Czas na oryginalne chusty do Belly Dance. Tak to chusty na Taniec Brzucha. Powodują wypieki u oglądających je pań a u panów wzrost pożądania do tak pięknych kobiet. Ruchy które wykonują w tańcu bardzo zmysłowo wpływają na panów. A te wznosy i ruchy tworzą w tańcu sztukę, która zdobywa coraz szerszą rzeszę zwolenników. Ten taniec to ukazanie kobiety z jak najlepszej strony. Na długo zapada w pamięć taki występ taneczny.

Belly Dance Taniec Brzucha

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Chusta do Tańca Brzucha fiolet

Seksownie i jakże ponętnie wyglądasz w tej chuście do Tańca Brzucha. W tańcu Belly Dance możesz się uwolnić i ukazać całe swoje piękne powabne ciało. Twoje rytmiczne ruchy spowodują u panów chęć bliższego Ciebie poznania.

Cena 21,00 zł

Fioletowa Chusta Taniec...

Jeśli chcesz dobrze się zaprezentować ćwicząc taniec brzucha, powinnaś w naszym sklepie nabyć chustę do tańca brzucha. Ćwicząc pozwolisz swojemu ciału uwolnić energię która z ciebie emanuje. Chusta do Belly Dance to jest to czego potrzebujesz abyś czuła się w tańcu pewnie i komfortowo.

Cena 21,00 zł

Chusta Belly dance pudrowa

Nie masz motywacji do ćwiczeń, zapisz się na zajecia Zumba, zakup Chustę do Tańca Brzucha baw się dobrze na zajęciach. W tańcu Bella Dance uwolnisz swoją prawdziwą uwodzicielską naturę. Zaszalej, daj na siebie zwrócić uwagę.

Cena 21,00 zł

Chusta do Tańca Brzucha biała

Tańcząc w Bella Dance wyzwalamy  ciało i umysł. Dźwięk monet  powoduje że odpływamy, muzyka relaksuje to wspaniały pomysł na odpoczynek po ciężkim dniu. Pozwoli zadbać o zgrabną sylwetkę i doda uroku w poruszaniu się w pracy.

Cena 21,00 zł

Błękitna z kamyczkami...

Zmysłowa i piękna w tańcu brzucha w którym możesz ukazać swoje pięknie wypracowane ruchy ciała. Kiedyś tańczono w długich strojach zakrywających prawie całe ciało. Obecnie taniec bardzo ewoluował i obecnie tancerki tańczą w skąpo przyozdobionych chustach.

Cena 19,90 zł

Belly Dance seksowny strój

Chusta do tańca brzucha uwolni z ciebie poczucie harmonii, ciało będzie emanowało uwodzicielską energią. W tańcu Belly Dance dasz się uwolnić i ukazesz swoje prawdziwe ja..

Cena 21,00 zł