Filtruj według

Belly Dance Taniec Brzucha

Chusta do Belly dance to bardzo seksowne podkreślenie kobiecego ciała. Taniec brzucha ukazuje pożadanie.
Czas na oryginalne chusty do Belly Dance. Tak to chusty na Taniec Brzucha. Powodują wypieki u oglądających je pań a u panów wzrost pożądania do tak pięknych kobiet. Ruchy które wykonują w tańcu bardzo zmysłowo wpływają na panów. A te wznosy i ruchy tworzą w tańcu sztukę, która zdobywa coraz szerszą rzeszę zwolenników. Ten taniec to ukazanie kobiety z jak najlepszej strony. Na długo zapada w pamięć taki występ taneczny.

Belly Dance Taniec Brzucha

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Chusta do Tańca Brzucha fiolet

Seksownie i jakże ponętnie wyglądasz w tej chuście do Tańca Brzucha. W tańcu Belly Dance możesz się uwolnić i ukazać całe swoje piękne powabne ciało. Twoje rytmiczne ruchy spowodują u panów chęć bliższego Ciebie poznania.

Cena 21,00 zł

Chusta do Tańca Brzucha biała

Tańcząc w Bella Dance wyzwalamy  ciało i umysł. Dźwięk monet  powoduje że odpływamy, muzyka relaksuje to wspaniały pomysł na odpoczynek po ciężkim dniu. Pozwoli zadbać o zgrabną sylwetkę i doda uroku w poruszaniu się w pracy.

Cena 21,00 zł

Chusta do Tańca Brzucha fiolet

Taniec brzucha od wielu lat ewoluuje i miesza się o naloty z danej kultury. Kroki które wykonują tancerki zostały opracowane wieki temu. A mimo to taniec Belly Dance cieszy się dość sporym zainteresowaniem. Niezbędnym rekwizytem jest chusta z wieloma rzędami monet. Taki dodatek możesz nabyć w naszym sklepie internetowym titofirma.

Cena 19,90 zł

Belly Dance seksowny strój

Chusta do tańca brzucha uwolni z ciebie poczucie harmonii, ciało będzie emanowało uwodzicielską energią. W tańcu Belly Dance dasz się uwolnić i ukazesz swoje prawdziwe ja..

Cena 21,00 zł